اطلاعیه 7

1397/04/06

 

نتیجه بررسی مدارک فیزیکی

به اطلاع متقاضیان محترم می رساند، فرآیند بررسی مدارک به پایان رسیده است. لذا خواهشمند است با مراجعه به پنل کاربری خود در قسمت وضعیت متقاضی، از وضعیت مدارک آگاهی پیدا کنید.

به طور کلی این وضعیت یکی از دو حالت زیر است.

1. مورد تایید است.

2. نیاز به مذاکره  دارد.

در زیر این وضعیت کادر پیام قرار داده شده است.

در صورتی که وضعیت مدارک عبارت "مورد تایید است" باشد، نیازی به انجام هیچ کاری نیست و فقط کافی است تا درج اطلاعیه بعدی مبنی بر اعلام جانمایی و واریز وجوه منتظر باشید.

در صورتی که وضعیت مدارک عبارت "نیاز به مذاکره دارد" باشد، متقاضیان می توانند از تاریخ 06/04/97 (چهارشنبه) لغایت 11/04/97 (دوشنبه) با مراجعه به ستاد برگزاری به آدرس: تهران، بزرگراه چمران، نرسیده به پارک وی، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، جنب سالن 27 (ساختمان حراست)، طبقه دوم، امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران بین ساعات 9:00 تا 17:00 با کارشناسان ارزی-ریالی در خصوص پرونده خود مذاکره کنند.

توجه. در کادر پیام برای برخی از متقاضیان پیامی درج شده است (به خصوص وضعیت "نیاز به مذاکره دارد"). این پیام متناسب با وضعیت پرونده متقاضی تنظیم شده است. در برخی از پیام ها واژه ی چک لحاظ شده است که منظور از آن چک شرکتی یا چک تضمین شده ی بانکی است که به صراحت مشخص شده است. نحوه محاسبه ی مبلغ چک، مهلت ارائه و سایر موارد مورد نیاز بعد از اعلام جانمایی ها به اطلاع خواهد رسید. لذا خواهشمند است حتی المقدور از اشغال نمودن تلفن های ستاد خودداری فرمایید.

قابل توجه است که ستاد برگزاری روز پنج شنبه مورخ 7 تیرماه 97 از ساعت 9:00 تا 14:00

پاسخگوی متقاضیان خواهد بود و روز جمعه مورخ 8 تیرماه 97 تعطیل است.